Püsikliendiprogramm

Meil on väga hea meel, et kümned tuhanded kliendid on aastate jooksul meie käsitööna valminud jalatsid omaks võtnud ning ikka ja jälle meie juurde tagasi pöörduvad kui endale või pereliikmele uut jalatsipaari vajavad.

Tänutäheks soovime Sulle, hea klient, midagi ka vastu anda ja mis saaks parem olla kui püsivalt soodsamad hinnad 🙂 Ja püsivalt soodsamad hinnad on ainult algus, meil on aja jooksul püsiklientidele tulemas veel teisigi üllatusi ja personaalseid pakkumisi. Aga sellest lähemalt juba edaspidi, saadame asjakohase info kindlasti uudiskirja vahendusel, hõikame välja sotsiaalmeedias ja loomulikult toome selle välja ka siinsamas püsikliendiprogrammi lehel. Et head pakkumised ja uued võimalused Sinust märkamatult mööda ei jookseks, siis liitu kindlasti lehe allosas meie uudiskirjaga ja jälgi meid Facebookis/Instagramis 😉

Püsikliendihinnad- ja pakkumised

Püsikliendihinnad- ja pakkumised on meil pidevas arengus, meil on palju toredaid ideid peas keerlemas ja jõudumööda üritame need ka ellu viia ning siin välja tuua:

  • 5% soodustust kõikidele täishinnaga toodetele.
    Püsikliendi hindasid näed sisse logides, need on automaatselt 5% madalamad kui tavakülastajale kuvatud hinnad. Soodustus ei laiene juba allahinnatud toodetele.

Püsikliendiks saamine on imelihtne

Püsikliendiprogrammiga liitumine on täiesti tasuta.

  • Kui oled juba varem end TOKU e-poes kasutajaks registreerunud, siis oledki automaatselt meie püsiklient ja saadki nautida edaspidi sisse logides püsikliendihindasid.
  • Kui oled seni tooteid soetanud külalisena, siis registreeru enne järgmist ostu püsikliendiks kas Facebooki vahendusel või e-posti aadressi kasutades ja sisse logides saadki nautida püsikliendihindasid.
  • Kui Sa külastad meie e-poodi või esindust esmakordselt aga soovid samuti püsikliendi hüvesid nautida, siis registreeru enne ostu sooritamist püsikliendiks kas Facebooki vahendusel või e-posti aadressi kasutades.

Püsikliendihinnad kehtivad nii e-poes kui esindustes

Püsikliendi soodustus laieneb lisaks e-poele ka meie esindustele. Ei mingit tülikat kliendikaarti rahakoti vahel, lihtsalt näita meie toredatele müüjatele pildiga dokumenti ja kui see kattub e-poes oleva püsikliendi kontoga, siis toodete täishind ongi Sinu jaoks 5% soodsam. See kehtib nii meie Tallinnas asuvas Telliskivi poes (Telliskivi 60A/3) kui ka Võrumaal asuvas esinduses/tootmisüksuses (Kirumpää tee 8, Kirumpää).

Siinkohal tasub tähele panna seda, et püsikliendihinnad ei kehti meie toredate edasimüüjate juures vaid ainult meie e-poes ja esindustes. Suurematel kaubanduskettidel ja väiksematel edasimüüjatel nii Eestis kui välisriikides on omad püsikliendiprogrammid.

 

Jätame endale õiguse püsikliendiprogrammis jooksvalt muudatusi teha! Seda ikka selleks, et tuua Sinuni uusi ja põnevaid võimalusi.

Soovime Sulle meeldivaid hetki meie seltsis!